Komplet mebli dla dziecka Baby Mee firmy Vox

Wielu rodziców kupując meble do pokoju swojego dziecka chce, żeby pełniły one kilka funkcji. Przede wszystkim chodzi o aspekt wizualny, czyli meble muszą się podobać najlepiej i dziecku i rodzicom. Druga sprawa to funkcjonalność – najczęściej chcemy kupić cały komplet zawierający wszystkie potrzebne elementy. No i na końcu chcemy zmieścić te mebelki w jednym pokoju a z czasem pewnie będzie potrzeba ich przestawiania, więc trzeba wybrać, te które łatwo ustawić czy zestawić ze sobą.

Komplet Baby Meee

Bardzo ciekawą propozycją dla najmłodszych dzieci jest komplet Baby Meee firmy Vox. Już na pierwszy rzut oka widać, że są to meble przeznaczone do dziecięcego pokoju.
Kolekcja Baby Meee - Vox
Oryginalne kolory i kształty zostały zaprojektowane przez Tomka Augustyniaka – ojca pięciorga dzieci – ma więc spore doświadczenie. Mebelki wyposażone są w charakterystyczne klamki w kształcie oczu, które nadają bryłom emocjonalnego wyrazu, które działają na zmysły dzieci. Po bokach umieszczono kieszenie – uszy, do których dzieci mogą chować swoje skarby.

Uchwyty w kształcie oczu

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Meble z kolekcji przeszły odpowiednie badania i testy związane z bezpieczeństwem. Posiadają bezpieczne dolne szuflady uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców przez dziecko. Materiały wykorzystane przy produkcji są naturalne a farby, którymi są pomalowane spełniają normy produktów przeznaczonych dla dzieci.

Komplet Baby Meee posiada też szereg udogodnień zarówno dla rodziców jak i dzieci. Łóżeczko ma funkcje kołyski z opcją blokowania i trzy poziomy wysokości. Przewijak można obracać co ułatwia przewijanie naszego maleństwa. Meble są też lekkie co ułatwia ich ustawianie i przestawianie w pokoju w zależności od potrzeb.

Produkty i ceny

W skład kompletu wchodzi łóżeczko (dostępne w dwóch wymiarach 120 x 60 lub 140 x 70), komoda z przewijakiem, regał oraz dwudrzwiowa szafa. Komplet zawiera wszystkie potrzebne elementy na tym etapie rozwoju dziecka. Spokojnie zmieścimy tam ubranka, produkty potrzebne do pielęgnacji dziecka – no może trzeba będzie dokupić jeszcze pudło na zabawki.

Łóżeczko - kolekcja Baby Meee

Komoda - kolekcja Baby MeeeSzafa - kolekcja Baby Meee

Jeżeli chodzi o ceny, to jest to chyba jedyna wada tych mebli. Za poszczególne elementy zapłacimy:

  • Łóżeczko 120 x 60 – 1 199 zł,
  • Łóżeczko 140 x 70 – 1 399 zł,
  • Komoda – 1 199 zł,
  • Regał – 899 zł,
  • Szafa – 1 299 zł.

Cały komplet w zależności od wielkości łóżeczka kosztuje od 4 596 zł do 4796 zł.

Podsumowanie

Jeżeli myślimy o zakupie mebli do dziecięcego pokoju to warto wziąć pod uwagę komplet przygotowany przez producenta Vox. Mebelki są bardzo funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie oraz działają na wyobraźnię dziecka. Posiadają stosowane atesty bezpieczeństwa i wykonane są z naturalnych produktów. Tak naprawdę jedyną wadą może być ich cena. Za zakup całego kompletu zapłacimy blisko 5 000 zł.

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą ze strony Vox – kolekcja Baby Meee.

One thought on “Komplet mebli dla dziecka Baby Mee firmy Vox
  • Agnieszka pisze:

    Mebelki bardzo mi się podobają i pewnie dzieciom też. Jedynym mankamentem jest ich cena – ja osobiście nie wydałabym tyle na komplet mebli dla dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *