Zestawy młodzieżowe firmy Forte – NODO i ORDO

Forte to jeden z największych producentów mebli skrzyniowych w Polce. W swojej ofercie posiada sporo mebli systemowych w tym meble przeznaczone dla młodzieży. Firma proponuje nam dziewięć kompletów, o różnym wzornictwie i kolorach, wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

Proponowane zestawy

Jak wspomnieliśmy wybierać można z dziewięciu zestawów – każdy zestaw to kilkanaście mebli, które w zupełności wystarczą do wyposażenia pokoju. Różnią się one kształtami i kolorami natomiast meble z danego kompletu można w prosty sposób zestawiać. Warto je sobie dokładnie pooglądać, bo mogą one stworzyć zupełnie inne wrażenie w pokoju mimo tych samych mebli.

Dla przykładu zaprezentuję dwa zestawy, które są dość charakterystyczne – oczywiście można znaleźć też bardziej stonowane komplety.

Pierwszy zestaw to NODO składający się z jedenastu mebli utrzymany w niebiesko – granatowej kolorystyce. Bardzo dobrze będzie nadawał się dla kilku – kilkunastoletniego młodzieńca. W skład zestawu wchodzą wszystkie potrzebne elementy do urządzenia pokoju – poniżej kilka zdjęciowych przykładów.

biurko NODO - ForteŁóżko NODO - ForteKomoda NODO - ForteSzafa NODO - Forte

Koszt zaprezentowanych powyżej elementów to:

  • Biurko – 409 zł,
  • Łóżko – 439 zł,
  • Komoda 419 zł,
  • Szafa – 719 zł.

Do tych elementów w skład zestawu wchodzą również – szafa narożna, stolik nocny, regał wąski i szeroki, szuflada na pościel, szafka wisząca i półka.

ORDO to drugi zestaw dla młodzieży, który proponuje Państwu firma Forte. Składa się on również z jedenastu oddzielnych mebli utrzymanych w kolorach pomarańczowym i jaskrawo zielonym. Nadaje się on raczej dla kilkuletniego dziecka i ożywi na pewno każdy pokój. Kilka przykładów wraz z cenami:

Biurko ORDO - ForteŁóżko ORDO - ForteKomoda ORDO - ForteSzafa ORDO - Forte

  • Biurko – 259 zł,
  • Łóżko – 299 zł,
  • Komoda 169 zł,
  • Szafa – 449 zł.

Zestaw uzupełniają: szafa narożna, stolik nocny, regał otwarty lub zamknięty, szuflada na pościel, szafka wisząca oraz półka.

Oczywiście w kolekcji znajdziemy też meble bardziej stonowane w tym kilka odcieni drewna. Jeżeli chodzi o ceny pozostałych to NODO jest jednym z najdroższych zestawów – pozostałe możemy dostać raczej po niższych cenach. Urządzając pokój dla dziecka warto rozważyć te propozycje, które kształtują się dość korzystnie cenowo w stosunku do jakości.

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą ze strony Forte – meble do pokoju młodzieżowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *