Zestawy wypoczynkowe i sofy od Gawin

Firma Gawin to jeden z największych producentów mebli w Polsce. Została założona przez Andrzeja Gawina w 1992 roku, będąc małym zakładem stolarskim. Obecnie posiada nowoczesną fabrykę w Królewskiej Woli. Specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych. Na stronie producenta znajdziemy kilkanaście propozycji zestawów wypoczynkowych, sof oraz foteli. Poniżej kilka naszych propozycji.

Zestawy wypoczynkowe

Sara

Zacznijmy od czegoś prostego a jednocześnie eleganckiego. Składa się on z wersalki, którą można rozłożyć do spania oraz dwóch foteli. Dostępnych jest kilkanaście rodzajów tkaniny do obicia.

Zestaw wypoczynkowy Sara - GawinNa zdjęciu:

  • wersalkę (szer, gł, wys) 193 x 96 x 94, powierzchnia do spania 194 x 120,
  • fotel 65 x 79 x 98,

Cena zestawu to 1 299 zł. Nie jest ona jakoś specjalnie wygórowana za trzy, dość praktyczne meble.

Fabio

Bardzo elegancki i komfortowy zestaw w stylu klasycznym składający się z wersalki i dwóch foteli. Dokładnie wykończony, obity tkaniną (kilkadziesiąt opcji) z wzorem rombów.

Zestaw wypoczynkowy Fabio - GawinNa zdjęciu:

  • wersalkę (szer, gł, wys) 210 x 92 x 93, powierzchnia do spania 189 x 123,
  • fotel 74 x 89 x 89,

Cena zestawu to 2 599 zł. W tym przypadku zapłacimy już więcej, głównie ma na to wpływ doskonałe wykończenie mebli oraz ich elegancja.

Avilla

Ten zestaw to już bardzo wysoki poziom elegancji oraz odrobina fantazji (koliste podparcia w fotelach i wersalce). Podobnie jak w poprzednich przypadkach duża ilość dostępnych obić.

Zestaw wypoczynkowy Avilla - GawinNa zdjęciu:

  • wersalkę (szer, gł, wys) 208 x 97 x 99, powierzchnia do spania 190 x 123,
  • fotel 69 x 91 x 92,

Cena zestawu to 2 699 zł. Dość wysoka, nawet biorąc pod uwagę wysoką elegancję oraz doskonałe wykończenie. Natomiast będziemy mieli w mieszkaniu coś, co się naprawdę dobrze prezentuje i wygodnie się na tym siedzi.

Sofy

Celta

Bardzo przytulny mebelek, na którym z przyjemnością spędzimy chwilę wolnego czasu. Przy okazji zadbano o elegancję. Dostępny w czterech rodzajach tkanin. Oczywiście z opcją rozłożenia i spania.

Sofia Celta - GawinNa zdjęciu:

  • sofa (szer, gł, wys) 197 x 96 x 70, powierzchnia do spania 197 x 147,

Cena sofy to 1 549 zł. Naszym zdaniem nie jest wygórowana, z przyjemnością wstawilibyśmy ją do naszego pokoju i poleżeli z książką.

Barbados

Nowoczesny design połączony z elementami klasyki to kolejna propozycja sofy od Gawin meble. Niestety poduszek nie ma w zestawie, dostępna w pięciu odcieniach. Sofa jest naprawdę szeroka, choć traci trochę przy rozłożeniu.

Sofia Barbados - GawinNa zdjęciu:

  • sofa (szer, gł, wys) 243 x 94 x 90, powierzchnia do spania 197 x 142,

Cena sofy to 1 599 zł. Też byśmy kupili, bo naprawdę ciekawy desing.

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą ze strony Meble tapicerowane Gawin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *